Plachta a pivo

Jak se pije pivo pod plachtou? No přece nejlíp!

Možnost, jak si vychutnat jedno orosené na čerstvém vzduchu a prakticky za každého počasí, přináší jednoduchá a rychlá instalace stínící plachty.

Dejte si své orosené na čerstvém vzduchu za každého počasí

Pití piva má v naší zemi dlouhou tradici. Je to jistě dáno i tím, že naše pivo patří k tomu nejkvalitnějšímu, co můžete mezi produkty v celém světě najít. Každý milovník tohoto zlatavého moku si může také vybrat přesně to pravé podle své chuti. Pokud nevyhovují tradiční piva, pak můžete hledat nějaký pivní speciál, které nabízejí většinou malé rodinné pivovary.

  • Co mají ale všichni pivaři společné, je touha vychutnat si své pivo v příjemném prostředí.
  • A tím nemusí být jen oblíbená hospůdka.
  • Pivo totiž nejlépe chutná na čerstvém vzduchu.

Stínicí plachty

Pokud nechceme, aby nám tento požitek kazily příliš silné sluneční paprsky anebo nás vyhnal déšť, pak je možné vše vyřešit docela jednoduše a rychle. Stačí si pořídit stínící plachtu. Velkou výhodou je její jednoduchá a doslova blesková instalace. Po obvodu plachty je všité lanko, které ústí ze všech rohů. Karabinkou, která je na jejích koncích, se uchytí do oka na sloupku anebo na fasádní kotvě. Z toho je zřejmé, že stínící plachtu si můžete umístit prakticky na jakékoliv místo, kde je vhodné uchycení.

stínící plachta

Posezení na terase s oroseným půllitrem tedy rozhodně nic nebrání.

Stínící plachtu si můžete vzít i na zahradu

Možná, že vás právě napadlo, že na vaší zahradě není možnost vhodného ukotvení. I to se dá snadno vyřešit pomocí sloupků. Vzhledem k tomu, že se pro vás stane stínící plachta nepostradatelnou, bylo by dobré uvažovat o instalaci těchto sloupků, které je možné jednoduše zabetonovat do terénu. Sloupky mají pro lepší manipulaci zabudovaný posuvný systém, díky kterému si můžete plachtu regulovat tak, jak vám to v danou chvíli nejvíce vyhovuje.

  • Plachta odolá i dešti.
  • Jen je zapotřebí ji po chvíli naklonit, aby přebytečná voda mohla odtéct.

A pak se zase pohodlně usadit a otevřít si další pivo. Anebo si ho načepovat přímo ze soudku. Stínící plachty jsou vhodné do každého exteriéru. Mají totiž schopnost snoubit se s moderním i rustikálním stylem a rozhodně svým vzhledem nenarušují okolí.

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.